Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Isuf Lani ka gati një super projekt, shumë shpejt klipi

Artisti i njohur Isuf Lani sapo ka lansuar një “coming soon” që do të thotë se ka gati një super projekt. Mësojmë se melodia e kësaj kënge është punuar nga vetë artisti, teksti nga Mergim Gashi nga Prizreni, vokalet punuar nga Bujar Ramadani nga Ferizaji e realizuar nga Studio Pro nga Zejna Buza. Video është punuar nga Islam Berisha, e ku në këtë klip luajnë so aktorë Faruk Stolla, Enes Stolla, Naim Cacaj. Vetë Isufi ka falenderuar me zemër Faruk Stollen i cili e ka përkrahur shumë e të gjitha ekipin e video projektit që pritet të publikohet së shpejti, e ku dhe tema do të jetë vërtetë shumë interesante.

https://www.facebook.com/isuf.lani/videos/10217390276724577/?t=0

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...