Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ja çfarë ushqimi po preferon të hajë gjatë shtatzënisë Afërdita Dreshaj

Afërdita Dreshaj ka publikuar një imazh në Instastory.

Disa javë më parë Afërdita Dreshaj dhe bashkëshorti i saj çek, Jakub Kindl njoftuan në Instagram se do të bëhen prindër për herë të parë, shkruan lajmi.net.

Ndërsa Afërdita nuk po ngurron të publikojë imazhe duke theksuar barkun, ajo tregon edhe ushqimet që po han së fundmi.

“Foshnja po i kërkon këto”, shkroi ai në Instastoryn e publikuar, duke bërë shaka.

Ndërsa në sfond shihen lulet që Jakub i kishte dhuruar ndërsa e kishte befasuar atë me disa lule shumëngjyrëshe.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...