Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Ja cila artiste sot ka ditëlindjen!

Vlora Kastrati Shala sot feston ditëlindjen e saj, ku natyrisht ka marrë shumë urime dhe mesazhe nga të gjithë. Artistja me origjinë nga Peja ka postuar disa foto ku duket para një torte me mikrofon, e shihet mjaft e bukur dhe e lumtur. Ajo pak ditë më para ka qenë në Kosovë me siguri për ndonjë projekt të ri muzikor, ku do ta zbulojmë në ditët në vijim. Edhe 100 Vlora edhe nga ne!.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...