Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Jeff Bridges zbulon sekretin prapa martesës së tij 43 vjeçare me Susan Geston

Kur Jeff Bridges u takua për herë të parë me gruan e tij të ardhshme Susan, e cila po punonte si kamariere ndërsa ishte duke filmuar “Rancho Deluxe” të vitit 1975, ai e dinte se ishte ‘dashuri me shikim të parë’.

Dy vjet më vonë, çifti u martuan. Së bashku, ata ndajnë tre vajza: Isabelle, 39 vjeçare, Jessica, 37 vjeçe dhe Hayley, 35 vjeçe.

Aktori i tha revistës People të mërkurën se sekreti prapa martesës së tyre 43 vjeçare është respekti reciprok.

“Ne jemi krejt të ndryshëm si njerëz dhe festojmë më shumë sesa të bëjmë gjëra që të na largojnë”, tha 70 vjeçari. “Unë e respektoj mençurinë e saj dhe jam e sigurt që edhe vajzat e bëjnë këtë. Unë kam qenë vërtet i bekuar”.

Isabelle gjithashtu ka thënë se martesa e prindërve të tyre e ka inspiruar atë.

“Ata e duan njëri-tjetrin dhe e pëlqejnë njëri-tjetrin”, sqaroi ajo. “Ata bëjnë një përpjekje për t’i bërë pyetje njëri-tjetrit për atë që tjetri interesohet”.

Kohët e fundit Isabelle dhe ylli i “The Big Lebowski” u bashkuan për një libër për fëmijë me titull “Daddy Daughter Day”, të cilin ajo e shkroi dhe e ilustroi.

Libri flet për një baba dhe bijë që fillojnë një sërë aventurash. Kjo ka vënë në dukje se bazohet në lidhjen e ngushtë midis Bridges dhe fëmijëve të tij.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...