Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Jennifer Lopez duket shik në Paris Fashion Week

Përkundër moshës 51-vjeçare, ajo nuk e ka ndërmend të ndalet duke punuar me veten e saj.

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe njëherësh aktoren, Jennifer Lopez, imazhet e së cilat shpeshherë bëhen virale në rrjet.

Në një postim të fundit në rrjetin social Instagram, bukuroshja brune ka bërë të ditur edhe një herë që mosha është vetëm numër.

https://www.instagram.com/p/CGP_KnHpOQe/?utm_source=ig_web_copy_link

Kjo pasi, në pjesëmarrjen e saj në Paris Fashion Week ka lënë ‘gojëhapur’ mijëra persona, përmes dukjes me plot shik.

Fustani që i theksonte linjat trupore dhe sako që kishte hedhur mbi supe ishin të dizajnuara nga Balmain.

https://www.instagram.com/p/CGP_FLBJTMJ/?utm_source=ig_web_copy_link

Ndërkaq, ajo shpërndau disa fotografi nga fotosesioni që kishte realizuar, e që u komentuan pozitivisht nga 132 milionë ndjekësit e saj.

Vlen të përmendet se “Pa Ti and Lonely” janë dy këngët e fundit nga ajo, që erdhën në bashkëpunim me Maluma.

https://www.instagram.com/p/CGP_CxMJRKD/?utm_source=ig_web_copy_link

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...