Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kejvina vazhdon të mahnitë me imazhet e reja

Kejvina Kthella është një prej bukurosheve më të ndjekura shqiptare, e cila tërheq vëmendje sa herë që publikon imazhe të reja në rrjetet sociale.

Biondja e popullarizuar është mjaft e ndjekur në Instagram, ku numëron mbi 676 mijë ndjekës.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në këtë rrjet, ku shpërndan imazhe nga jeta profesionale dhe personale.

Këto ditë Kejvina ka publikuar disa fotografi që theksojnë figurën e mahnitshme trupore, për të cilën është e njohur.

Pozat e ndryshme, disa prej të cilave kanë edhe qëllime promovuese e shfaqin atë mjaft sensuale dhe të pëlqyeshme.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...