Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kelly Clarkson deklaron se divorci ishte i tmerrshëm

Kelly Clarkson ka folur edhe një herë tjetër për divorcin e saj.

Në një tjetër episod të emisionit të saj, Clarkson, 38 vjeçare, ka folur haptazi me Alicia Keys dhe Glennon Doyle në lidhje me divorcin.

Gjatë bisedës, biondja kishte folur për ndarjen me Brandon Blackstock, burrin e saj prej shtatë vjetësh, duke e quajtur procesin e divorcit ‘të tmerrshëm’.

“Ka kaq shumë pjesë të vështira”, shpjegoi ajo. “Më e vështira për mua janë fëmijët, kjo është më e vështira për mua. Unë mendoj, si gratë veçanërisht, ne jemi të trajnuar … për t’i marrë të gjitha dhe ju mund të merreni me të dhe jeni mirë, por janë bebet tuaja për të cilën shqetësoheni”.

Këngëtarja bëri kërkesë për divorc nga Blackstock në qershor, duke përmendur ‘gjëra të papajtueshme’ pas afërsisht shtatë vjet martese.

Ata kanë së bashku dy fëmijë: vajzën River, 6 vjeçe dhe djalin Remington Alexander, 4 vjeç.

Prezantueses së fundmi iu dha kujdestaria fizike e fëmijëve të saj.

Blackstock, një menaxher, planifikon të jetojë në Montana ndërsa Clarkson vazhdon të punojë dhe të jetojë në Los Angeles.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...