Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kelly Rowland pozon për Women’s Health, zbulon se po bëhet nënë për herë të dytë

Kelly Rowland ka zbuluar se është shtatzënë me fëmijën e saj të dytë.

Ajo dhe burri Tim Weatherspoon janë tashmë prindër të djalit Titan Jewel, gjashtë vjeçar.

Ylli i “Destiny’s Child”, 39 vjeçare, debutoi me një pamje të mahnitshme teksa pozoi për numrin më të ri të revistës “Women’s Health”.

“Ne kishim qenë duke planifikuar këtë, dhe pastaj ndodhi pandemia e COVID-19. Dhe ne ishim tamam si, le të shohim se çfarë do të ndodhë”, tha ajo.

“Isha duke menduar, oh Zoti im, fansat e mi do jenë të zhgënjyer. Ata kanë dëshirë një album fillimisht, por ata tani kanë një foshnjë. Duhet t’i shfaq këto dhe ata do kenë të dyja”.

Kelly shtoi se ka ngelur shtatzënë shpejt dhe se fëmija i tyre do të vijë në fund të këtij viti.

E njëjta tregon se ka qenë në siklet për të kumtuar lajmin, marrë parasysh që vendi po përballet me coronavirus.

“Ju duhet t’ua rikujtoni njerëzve se jeta është e rëndësishme. Dhe të pasurit një fëmijë… unë do të bëjë 40 në shkurt të vitit të ardhshëm”, vazhdon RoWland.

“Të kujdesem për veten time do të thotë shumë për mua”.

Kelly dhe Tim kanë filluar të takohen që nga viti 2011, gjersa njoftuan për fejesën e tyre dy vite më vonë, në 2013.

Dhe çifti u martuan në maj të vitit 2014 në Kosta Rika.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...