Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Këtu mund t’i dëgjoni këngët e reja të Vjosa Eminit

Se ka një zë unik, të bukur e që veshi e do, tashmë e kemi kuptuar.

Duke qenë e tillë, Vjosa Emini është kujdesur që festat e fundvitit t’i bëj akoma më të mira, këtë gjë e bëri me zërin e saj.

Në kanalin Youtube janë lansuar disa këngë që ajo i solli si “Çka me bo”, “Jarani jem”, “Kthehu jeta jeme” e deri të një potpuri me Ymer Bajramin.

Këto këngë të bukura i keni më poshtë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...