Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kida nis punën për këngë të reja, vjen me poza tërheqëse nga një studio muzikore

Ajo gjatë këtij viti ka qenë mjaft aktive me prurje të reja muzikore.

Fjala është për këngëtaren shqiptare, Orhidea Latifi, e cila solli një sërë projektesh të suksesshme e të pëlqyera nga publiku.

Derisa kanë kaluar tre muaj që nga publikimi i këngës “Edhe Sa”, Orhidea Latifi (emri i vërtetë) duket se ka nisur punën për një projekt tjetër muzikor.

Ajo përmes rrjeteve sociale ka njoftuar fansat se po punon në këngë të reja, pasi shfaqet tërheqëse nga një studio muzikore.

Në imazhet që ka ndarë nga studioja ku shfaqet përkrah Mixey, e njëjta thotë se janë duke përgatitur diçka së bashku.

Ndërkaq, komentet dhe reagimet nga fansat dhe miqtë që numëron në Instagram kanë qenë të shumta, të cilët mezi po presin për të të rejat e 23 vjeçares.

“Edhe sa” deri më tani ka kaluar shifrën e 13 milionë klikimeve në platformën YouTube.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...