Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kida publikon një pjesë të këngës së re

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është mjaft e pëlqyer nga një pjesë e madhe e audiencës.

Ajo është tejet aktive në rrjete sociale, duke shpërndarë të informacione nga jeta dhe karriera profesionale.

Kida ndërkohë në ditët e kaluara ka qenë duke punuar në një studio muzikore, ndërsa bënte të ditur se së shpejti do të publikohet kënga e re.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja ka ndarë një video ku shihej duke vozitur makinën.

Kida shihej duke marrë lëvizje të ndryshme para kamerës, teksa argëtohej nën tingujt e muzikës së saj.

“Ju veçse e dini se çfarë po vjen”, ka shkruar ajo në përshkrim.

Kujtojmë se “Edhe Sa” mban titullin projekti i fundit nga ajo, për instrumentalin e së cilës u përkujdes producenti Mixey.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...