Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kida vjen me ndryshim e radhës, bëhet me flokë të kuqe

Këngëtarja e njohur shqiptare, Kida, është ndër më të pëlqyerat nga estrada e gjerë.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale, duke ndarë në mënyrë të vazhdueshme postime nga përditshmëria.

Po ashtu mund të vihet se ndryshimi që ajo ka bërë kohëve të fundit, që kryesisht ka të bëjë me flokët e saj.

Në një postim në rrjetin social Instagram, bukuroshja është parë duke pozuar para pasqyrës, ndërsa ka vënë në pah linjat trupore.

Ajo çka mori vëmendje është paruka e saj me ngjyrë të kuqe, që e perfeksiononte paraqitjen e saj.

Me një palë pantallona të ngushtë, Kida ka theksuar barkun e sheshtë, kurse në pjesën e sipërme zgjodhi në bluzë të zezë.

Vlen të përmendet se “Edhe Sa” është hiti i saj i fundit, që rezultoi mjaft i pëlqyer nga admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...