Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kim Kardashian prezanton koleksionin e ri, mahnit në fustanin e dizajnuar me fytyrën e saj

Ajo është gjithmonë e gatshme dhe me pamje të freskët për fansat e saj.

Dhe Kim Kardashian shfaqi edhe një herë linjat e bujshme trupore në një fustan të dizajnuar me fytyrën e saj, për koleksionin e ri.

Fotografitë ndërkohë në rrjete sociale u publikuan dje (e mërkurë), ndërsa morën reagime nga më të ndryshmet.

40 vjeçarja, e cila është shumë aktive në rrjete sociale, duket në top formë në fustanin e koleksionit të saj të fundit ‘KKW Beauty’.

“Fakti argëtues … dhoma ime ishte e gjitha livando dhe ngjyra vjollcë ka qenë gjithmonë shumë e bukur dhe e pëlqyer për mua, prandaj doja që koleksioni im i ditëlindjes të kishte paletën më të bukur të purpurt”, ka shkruar ajo.

Linja u prezantua në ditëlindjen e Kim në kohën kur ajo lindi, më 21 tetor në 10:46 të mëngjesit.

Për ditëlindjen e 40-të, Kardashian organizoi një festë madhështore me miqtë dhe familjen në një nga ishujt më të njohur në botë.

Megjithatë, ajo u kritikua për shkak të grumbullimit të njerëzve në një kohë pandemie.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...