Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kim Kardashian thotë se po studion deri në orët e vona për të mësuar për provimet e juridikut

Kim Kardashian qëndroi zgjuar vonë të hënën në mbrëmje për të studiuar ligjin me një fokus në temën e shpifjes.

Super ylli e cila ishte bija e një avokati, po studion juridikun me disa profesorë të Kalifornisë për t’u përgatitur për provimin e jurisprudencës, shkruan DailyMail.

Kjo vjen pak kohë pasi u zbulua se burri i saj Kanye West planifikon të nxjerr në treg veshje me mbishkrimin “God Save America”.

Ai bëri kërkesë në markën tregtare për të nxjerrë në shitje këto bluza javën e kaluar.

Interpretuesi i hitit “Bound 2” është duke nxjerrë në shitje këtë koleksion që mendohet të jetë pjesë e fushatës së tij presidenciale.

Kim në anën tjetër duket se po bën gjërat e veta. Ajo të hënën publikoi në InstaStory një imazh ku tregonte se po bënte mësimet deri vonë.

Por ylli i “Keeping Up With The Kardashians” u ngrit në orën 6 të mëngjesit për stërvitjen e saj me një nga motrat e saj ndërsa ndau imazhet e këmbëve të saj në atletet ‘Yeezy’.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...