Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kim me urim emocionues për nënën, në ditëlindjen e saj

Kris Jenner feston ditëlindjen.

Në familjen Kardashian-Jenner sërish ka festë, tani Kris Jenner feston ditëlindjen e 65-të.

Me rastin e ditëlindjes së saj, Kim i bëri asaj një urim prekës, duke zgjedhur fjalë zemre për t’ia kushtuar nënës.

Ajo përmend faktin se Kris rriti 6 fëmijë dhe i mësoi e edukoi ata, ndërsa thotë se është shembulli më i mirë për ta.

“Mami !!!!! Ti je 65 vjeçe sot dhe kurrë nuk jeni dukur më mirë! Sinqerisht nuk e di si e bën! Ju e bëni jetën të duket kaq e lehtë, duke rritur 6 fëmijë dhe duke drejtuar një perandori duke qenë nëna më e vëmendshme dhe shoqja më e mirë! Jam përgjithmonë mirënjohëse për aftësitë jetësore që na mësuat të gjithëve. Faleminderit që jeni shembulli më i mirë dhe futni etikën e punës tek ne dhe na dhuroni kaq shumë dashuri. Të dua nuk thuhet mjaftueshëm. Gëzuar Ditëlindjen @krisjenner”, ka shkruar Kim.

Këtij urimi, ylli televiziv ia shtoi edhe disa fotografi të shkrepura nga momente të ndryshme ndër vite.

Nuk munguan as fotografitë e fëmijërisë, ku Kim shfaqej në krahët e nënës.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...