Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Konfirmohet lajmi i Zhurnal/Ridvan Bajrami emërohet drejtor i Toksikologjisë

Shkup, 9 nëntor – Ridvan Bajrami emërohet drejtor i Toksikologjisë në Shkup. Sot ministria e shëndetësisë ka bërë të ditur se Bajrami është emëruar në këtë drejtori ndërkohë që me këtë rast konfirmohet edhe lajmi i Agjencisë së lajmeve Zhurnal publikuar në fillim të këtij muaji ku shkroi për emërimin e disa drejtorëve të rinjë e në mesin e tyre edhe të Ridvan Bajramit.

Ridvan Bajrami kuadër nga Lëvizja Besa, është nga Shkupi dhe postin e drejtorit e ka marrë edhe zyrtarisht gjatë ditës së sotme.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...