Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Konfirmohet lidhja e Rihannës me ASAP Rocky – çifti fotografohen për herë të parë së bashku, ndonëse të kamufluar

Statusi i tyre i marrëdhënies së sapo gjetur u konfirmua vetëm disa ditë më parë.

Por Rihanna dhe A$AP Rocky duket se po e shijojnë në romancën e tyre të re, pasi janë parë duke shëtitur krah për krah rreth qytetit të New York-ut një natë të mërkure.

Çifti, të dy 32-vjeçarë, ishin së ​​bashku në mbrëmjen e ftohtë të bregdetit lindor, shkruan DailyMail.

Të dy ata kishin maska ​​për të mbrojtur veten dhe të tjerët mes përhapjes së pandemisë COVID-19 të Shteteve të Bashkuara.

Rihanna kishte veshur një palë pantallona të bardha dhe një xhup, këpucë të bardha dhe një xhaketë të jashtëzakonshme me ngjyrë krem.

Nën kapuçin e ngritur ajo mbante fytyrën e saj të fshehur.

Ndërkohë reperi gjithashtu ishte në një pamje kamuflazhi, veshur me një xhaketë me kapuç dhe një palë pantallona të gjelbra të ushtrisë.

Ai herë pas here hidhte një vështrim në telefonin e tij ndërsa çifti bënte shëtitjen e tyre të qetë.

Rocky – emri i vërtetë i të cilit është Rakim Athelaston Mayers- lindi dhe u rrit në lagjen Harlem, ndërsa e dashura e tij e re lindi në Saint Michael dhe u rrit në Bridgetown, Barbados.

Rihanna dhe reperi i njohur thuhet se janë në fazat e fillimit të një marrëdhënie romantike, i tha një burim Revistës People të hënën.

Konfirmimi erdhi pasi ata u panë duke shijuar një darkë me miqtë në Beatrice Inn të New Yorkut të shtunën, siç raportohet në Page Six.

Interpretuesja e hitit “Diamonds” dhe  A$AP bashkëpunuan në fillim të këtij viti në një fushatë promovuese për linjën e saj ‘Fenty Skin’, duke marrë pjesë në intervista të përbashkëta për revistat ‘Vogue’ dhe ‘GQ’ për promovimin.

Rihanna e kishte pyetur në një moment A$AP Rocky se si e konsideronte lëkurën e tij dhe ai ishte shprehur: “I pashëm”.

Ai i kishte thënë këngëtares së hitit “Rude Boy” se pjesa më e vështirë e bashkëpunimit me të ishte mbajtja e përqendruar dhe

Bukuroshja e lindur në Barbados në fillim të këtij viti u nda nga biznesmeni miliarder Hassan Jameel dhe një burim i tha mediave në shkurt se ajo dhe ASAP Rocky, emri i plotë i të cilit është Rakim Athelaston Mayers, ishin ‘duke u lidhur’ dhe ‘duke u argëtuar’, pasi ata gjithmonë kanë pasur një kimi.

“Ata po shijojnë vërtet shoqërinë e njëri-tjetrit dhe po i marrin gjërat lehtësisht pasi janë ende ditë të hershme. Është vërtet rastësore mes tyre dhe ajo nuk po mendon nëse ka një të ardhme me Rockyn. Ajo është një vajzë beqare duke u argëtuar”, tha burimi.

Rihanna gjithashtu ka qenë gjithashtu në lidhje me emra tjerë të njohur si: Drake, Chris Brown dhe Lewis Hamilton.

Ndërkohë A$AP Rocky ka qenë i lidhur me modelet Daiane Sodré dhe Chanel Iman, reperen Iggy Azalea dhe yllin Kendall Jenner.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...