Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Koronavirusi mbyll për herë të dytë Gjykatën e Apelit në Vlorë

Pandemia e koronavirusit mbyll për herë të dytë Gjykatën e Apelit Vlorë. Kjo gjykatë do të qëndrojë e mbyllur deri më 15 dhjetor.

Hera e parë që u mbyll gjykata është 17 gushti I po këtij viti.

Gazetari i Ora News, Edi Ruçi informon se janë 4 sekretare me covid dhe një punonjës I IT.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...