Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Kosovarit i vjedhin kuletën në Durrës

Një person nga Kosova raporton se gjatë ditës së djeshme disa persona të panjohur ia kanë vjedhur kuletën në të cilën e kishte kartelën bankare, dokumente si dhe disa para.

Rasti vazhdon të hetohet, transmeton Arbresh.info

“Durrës, Shqipëri (NN) 12.09.2020, 16:00. Ankuesi mashkull kosovar raporton se në autobusin Durrës-Prishtinë nga persona të panjohur i është vjedhur kuleta ku në të kishte kartela bankare, dokumente si dhe para. Rasti nën hetime”, thuhet në raportin 24 orësh të PK.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...