Agjencia Zhurnal.KS
Bota

KQZ sot shpall rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve në Podujevë e Mitrovicë të Veriut

Komisioni Qendror Zgjedhor do të shpallë sot rezultatet përfundimtare të zgjedhjeve të jashtëzakonshme të mbajtura të dielën.

KQZ shpall rezultatet përfundimtare në ora 10:00.

Zgjedhjet e jashtëzakonshme u mbajtën të dielën e 29 nëntorit, në Podujevë si dhe në Mitrovicën e Veriut.

Postime të ngjashme

Afrikë, shkon mbi 110 mijë numri i vdekjeve nga COVID-19

S.B.

Vendimi për lockdownin gjatë pashkëve, Merkel u kërkon falje gjermanëve

S.B.

Borell: BE synon krijimin e rrjetit për parandalimin e sulmeve kibernetike

S.B.

Blinken vazhdon presionin ndaj Berlinit mbi ”Nord Stream 2”

S.B.

SHBA i kërkon Johnson & Johnson respektimin e kontratave të furnizimit

S.B.

Merkel kthen mbrapsht vendimin për mbyllje totale gjatë Pashkëve

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...