Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni TOP LAJM

Kreu i BFI-së Shaqir Fetahu sulmet në Vjenë i quan akt barbar terrorist!

Shkup, 4 nëntor, Zhurnal.mk – Kryetari i BFI-së, Shaqir Fetahu në emisionin Click Plus komentoi edhe ngjarjet e fundit që ndodhen në Vjenë.

Fetahu ato sulme i quajti akte barbare dhe terroriste ku kanë humbur jetën njerëz të pafajshëm.

Kreu i #BFI-së #ShaqirFetahu sulmet në Vjenë i quan akt barbar terrorist!

Posted by TV21 on Wednesday, November 4, 2020

#Fetahu: Aktet terroriste nuk kanë të bëjë as me islamin, as me shqiptarizmin! Etiketime të këtilla në favor të strategjisë serbe!

Posted by TV21 on Wednesday, November 4, 2020

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...