Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Kryetari i Demir Hisarit infektohet me Covid 19

Demir Hisar, 8 nentor – Kryetari i Komunës së Demirit Hisar Marjançe Stojanovski njoftoi mbrëmë se është pozitiv për Covid 19.

“Përkundër të gjitha masave të rekomanduara nga institucionet kompetente shëndetësore për mbrojtjen dhe parandalimin e coronavirusit, ku unë vazhdimisht i kam respektuar dhe zbatuar plotësisht ato, pas testit të sotëm për Covid-19, unë jam pozitiv”, shkroi Stojanovski

Ai shton se nga sonte do të jetë në izolim dhe do të kryejë të gjitha detyrat zyrtare dhe aktivitetet e punës nga shtëpia dhe u bëri apel qytetarëve që të qëndrojnë të disiplinuar dhe të ndërgjegjshëm, në mënyrë që të largojnë pandeminë.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...