Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Kryetarja e Manastirit pozitive në Kovid-19

Manastir, 3 dhjetor – Kryetarja e Manastirit, Natasha Petrovska është pozitive në koronavirus.

Petrovska sot pasdite e konfirmoi informacionin pasi autoritetet shëndetësore e kanë njoftuar se testi i saj për Kovid-19 është pozitiv.

“Sipas protokolleve shëndetësore që sot jam në izolim shtëpie”, konfirmoi Petrovska.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...