Agjencia Zhurnal.KS
Shqipëri

Ku ndryshon Edi Rama nga kryeministrat e tjerë që ka pasur Shqipëria? Ja si përgjigjet shefi i qeverisë

Kryeministri Edi Rama tha mbrëmjen e djeshme se ai është i vetmi kryeministër, nga ata që kanë ardhur dhe nga ata që do vijnë, i cili shkruan personalisht me qytetarët në telefon dhe madje lexon edhe vetë komentet e tyre.

“Unë jam i vetmi kryeministër, mbaje mend këtë se është edhe për ardhmen, nga ata që kanë qenë dhe nga ata që do vijnë merrem vetë personalisht me njerëzit, edhe kur shkruaj në telefon, madje futem dhe lexoj edhe komentet e tyre. Gjëja më e pakëshillueshme se thonë lideri duhet të rrijë larg.” – tha Rama.

Postime të ngjashme

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

Grida Duma padit Erion Veliajn për shpifje

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...