Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Kujdes, rrëshqitje e dheut në rrugën për në Dibër

Dibër, 11 nëntor, zhurnal.mk – Ka pasur rrëshqitje të dheut në rrugën e Dibrës si pasojë e tërmetit të fundit. Fotot e dërguara në postën elektronike të Agjencisë së Lajmeve ZHurnal dëshmojnë se kjo rrugë është bërë vështirë për tu kaluar andaj apelohet për kujdes vozitësit që frekuentojnë rrugën në fjalë.

Kalimtarë të rastit apelojnë autoritetet rrugore që sa më shpejtë të pastrojnë rrugën që vozitësit të kalojnë më lehtë.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...