Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kujt i thotë ‘Gjysma jem’ në projektin e ri këngëtari Durim Malaj?

Me tekst nga Ghulo dhe muzikë e orkestrim nga Nurteel dhe në solo Mentor Sylejmani, këngëtari i ri dhe mjaft atraktiv Durim Malaj ka publikuar projektin më të ri të titulluar ‘Gjysma jem’ një këngë e lehtë e cila edhe pse ka pak ditë që është publikuar ka nisur të pëlqehet jashtëzakonisht shumë në kanalin e ArkivaShqip në Youtube duke marrë kështu edhe komente mjaft pozitive derisa këngëtari është lavdëruar për vokalin e tij të mrekullueshëm. Ndryshe Durimi ka një kohë që është nën menaxhim të Labinot Nurajt, një menaxher tashmë i dëshmuar në skenën shqiptare dhe mjaft i suksesshëm duke bërë kështu që edhe Durimi të ecë lartë në karierë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...