Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kushtrim Tahiri sjellë dy hite për fundvit (Video)

Këngëtari i njohur i muzikës live, Kushtrim Tahiri ka sjellë për fundvit për publikun e tij dy këngë të mrekullueshme me të cilat do të prezantohet në xhirimet festive për natën e Vitit të Ri.

‘Boni qejf’ dhe ‘Dhëndri i Iliridës’ titullohen të dy këngët që Kushtrimi ka vendosur t’i realizojë për këtë fundvit krahas asaj që kemi kaluar me Pandeminë ai nuk është ndalur duke punuar.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...