Agjencia Zhurnal.KS
Teknologji

Ky është çmimi përfundimtar i PlayStation 5

Më në fund është zbuluar çmimi përfundimtar i konzoles më të re të PlayStation.

Një tjetër çmim i mundshëm për PlayStation 5 është shfaqur në Amazon, kësaj radhe në Francë. Sipas një liste të zbuluar së fundmi, modeli standard (ky është versioni me një disk) do të kushtojë 499,99 €.

Për krahasim, PlayStation 3 filloi për 599 euro dhe PlayStation 4 filloi për 399 euro, transmeton Lajmi.net. Pak nga pak, Sony ka zbuluar sekretet e PS5. Sony zbuloi DualSense, një kontrollues të gjeneratës së ardhshme me karakteristika të përparuara.

Postime të ngjashme

Tesla pranon bitcoin për shitjen e veturave

S.B.

Përdoruesit e Android-it raportojnë një numër problemesh me aplikacionet e tyre – ja si të zgjidhet problemi

S.B.

SpaceX shpreson të “lëshojë dhe zbresë” një prototip të ri të Starship këtë javë – pas shpërthimit të tri të tjerave

S.B.

Samsung dëshiron të sjellë një telefon inteligjent që paloset dy herë

S.B.

Shitet për 2.9 milionë dollarë postimi i parë në Twitter

S.B.

Nëse identifikoheni me më shumë se gjysmën e këtyre gjërave, ju jeni të fiksuar pas mediave sociale

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...