Agjencia Zhurnal.KS
Kosovë Kronika

Ky është i riu që humbi jetën si pasojë e aksidentit në rrugën Viti-Kllokot

Një person ka humbur jetën dhe dy të tjerë janë lënduar si pasojë e një aksidenti të rëndë që ka ndodhur mëngjesin e të enjtës në rrugën “Viti-Kllokot”, njofton Insajderi.

Viktima është Dardan Ilmi Selimi, nga fshati Gërmovë.

Përmes një postimi në faqen zyrtare në Facebook, nga ky fshat kanë dhënë detaje për të riun i cili vdiq tragjikisht në aksident.

“Sot në mengjes më 03.12.2020 në aksident trafiku ka humubur jetën Dardan Ilmi Selimi. Pasi që një pjesë e familjes gjendet në botën e jashtme, për varrim ju njoftojmë më vonë, kurse të ndjerin Zoti e dërgoftë në parajsë”, thuhet në njoftim.

Postime të ngjashme

Humbin jetën edhe 17 persona nga coronavirusi në Kosovë – konfirmohen 781 raste të reja

S.B.

Haradinaj: Nuk kishim tjetër zgjidhje pos të përballemi me Serbinë

S.B.

Edita Tahiri reagon ndaj deklaratës së Edi Ramës për Kosovën

S.B.

Kurti bën homazhe te varret e presidentit Ibrahim Rugova dhe veprimtarit Adem Demaçi

S.B.

Seanca e Gjykatës së Hagës, avokati i Thaçit: Na jepni materialet që kërkojmë

S.B.

Hoxhaj përkujton 22 vjetorin e bombardimeve të NATO-s: Mision historik në mbrojtjen e të drejtave të qytetarëve për liri

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...