Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kylie Jenner glamuroze në paraqitjen e fundit, në fokus linjat trupore

Ajo tashmë është bërë ndër personazhet më të ndjekura në rrjetin social Instagram.

Andaj, Kylie Jenner në mënyrë të vazhdueshme po mban të azhurnuar 200 milionë ndjekësit, të cilët e përkrahin vazhdimisht.

Në disa imazhe të fundit, Kylie është shfaqur e mrekullueshme ndërsa në fokus ka vënë linjat trupore.

Bukuroshja brune kësaj radhe ka zgjedhur ngjyrën e gjelbër për veshjen, teksa edhe prapaskena kishte të njëjtat nuanca.

Flokët e lepitura i kishte kapur mbapa kokës, stil ky që i theksonte më shumë tiparet e fytyrës.

“A mund të hamendësoni kopertinën e koleksionit të festave”, ka shkruar në përshkrim, duke bërë të ditur se do të lansojë linjën e re të produkteve të bukurisë.

Në faqet rozë Kylie është bërë e përfolur edhe për shkak të grindjes që pati me motrën e saj, Kendall.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...