Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kylie Jenner thekson tiparet trupore përmes veshjes me ngjyra të ndezura

Padyshim që çdo paraqitje e Kylie Jenner komentohet në masë të madhe në faqet rozë.

Së fundmi, bukuroshja brune është parë në rrugët e Beverly Hills, teksa ka shkëlqyer me dukjen, shkruan Daily Mail.

23-vjeçarja kishte zgjedhur për pantallona ngjyrën portokalli të ndezur, teksa bluze ishte me të kuqe vezulluese.

Me po të njëjtën veshje asaj i janë theksuar tiparet trupore, për të cilat pëlqehet tej mase nga fansat.

Kësaj radhe Kylie nuk kishte zgjedhur të mbrohej nga pandemia coronavirus, pasi nuk shihej duke mbajtur maskë mbrojtëse.

Përndryshe, në rrjete sociale ajo është bërë ndër personazhet më të ndjekura në botë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...