Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Kylie Jenner thekson unazën e diamantit në imazhet e reja

Kylie Jenner është një nga personazhet më të njohura anembanë botës.

Teksa ka më së shumti ndjekës në rrjetin social Instagram, ajo padyshim që i mban të azhurnuar përmes postimeve të ndryshme, shkruan Daily Mail.

Së fundmi ajo ka bërë të ditur se po feston pesë vjetorin e themelimit të kompanisë së saj, që prodhon produkte të bukurisë.

“Wow, faleminderit për të gjithë ju që më keni mbështetur gjatë këtyre viteve”, është shprehur ajo.

Ajo çka mori më shumë vëmendje janë imazhet e saj, në të cilat ajo theksonte unzën me diamant.

Në po të njëjtën paraqitje ajo dukej atraktive, ndërsa shfaqej e veshur me një fustan të zi e të ngushtë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...