Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

Lajmi i fundit/535 të infektuar, 6 të vdekur dhe 168 të shëruar

Shkup, 15 tetor – Në 24 orët e fundit është regjistruar një tjetër rekord rastesh të reja me COVID-19. Sipas Ministrisë së Shëndetësisë janë kryer 2 455 teste ku 535 kanë rezultuar pozitivë.

Vetëm në Shkup janë regjistruar 277 raste të reja. Po ashtu në 24 orët e fundit kanë ndërruar jetën 6 pacientë, ndërsa janë shëruar 168 të tjerë.

https://www.facebook.com/filipce.venko/photos/a.1822571701383188/2520985198208498/?type=3&theater

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...