Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni Shqipëri

LAJMI I FUNDIT/ Tërmeti me magnitudë 4.9 godet Shqipërinë

Shqipëri, 8 tetor, Zhurnal.mk – Një tërmet me magnitudë 4.9 të shkallës righter ka goditur vendin këtë mbrëmje.

Mësohet se epiqendra e lëkundjeve ishte ne detin Adriatik.

Thellësia e tërmetit ishte 10 km.

Lëkundjet janë ndjerë në Tiranë dhe Durrës.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Stërvitja e NATO-s në Shqipëri një ditë pas zgjedhjeve, Peleshi: Jo thjesht një stërvitje, ja çfarë domethënie ka për vendin

S.B.

“Kufizimet nuk ndryshojnë”, Komiteti Teknik i Ekspertëve: Masat në fuqi edhe për 2 javë të tjera

S.B.

Rama-Manastirliu nga Kamza: Finalizohet marrëveshja për vaksinat kineze, javën që vjen nis vaksinimi masiv

S.B.

SHBA dhuron 29 mjete të blinduara për Forcat e Armatosura të Shqipërisë

S.B.

“Hajde themi Rama ik”/ Rama në Kamëz me fëmijët, batuta: Jepu një Iphone Rakip ta shohësh sa prapa je

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...