Agjencia Zhurnal.KS
In memoriam

Lazim Destani: Do të mbeten përgjithmonë në kujtesën time çastet e bukura që kemi kaluar së bashku

“Me dhembje e mora lajmin mbi vdekjen e mikut tim, Enver Maliqit. Shuarja e tij i ka sjellë pikëllim jo vetëm familjes, por edhe miqve të shumtë, komunitetit të biznesit si dhe qytetit të Shkupit ku ai ishte në pozitën e Nënkryetarit. Do të mbeten përgjithmonë në kujtesën time çastet e bukura që kemi kaluar së bashku me këtë njeri që shquhej për zemërgjerësinë dhe bujarinë e tij.

Në këto ditë të vështira për familjen dhe miqtë, – pranoni ju lutem ngushëllimet e mia të sinqerta.
Në paqe u prehtë shpirti i tij!”– shkruan ai.

Postime të ngjashme

Izet Mexhiti: Lajm i hidhur ndarja nga jeta e Enver Maliqit

R Zh

Bexhet Musliu: Pushofsh në paqe miku Enver, i dhe shumë vlera kombit tonë

R Zh

Kush ishte Enver Maliqi?

Z H

Ndahet nga jeta biznesmeni shqiptar, Maliqi, Haradinaj mesazh ngushëllimi

R Zh

Ambasadori Reka shpreh ngushëllime për vdekjen e filantropit shqiptar Enver Maliqi

E.E.

Zaev për Maliqin: Kemi humbur një qytetarë të ndershëm dhe afarist të suksesshëm

E.E.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...