Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Leonora Jakupi ndan imazhe të rralla nga fëmijëria

Ajo numëron vite të shumta në skenë, por vazhdon të mbetet një nga artistet më të admiruara shqiptare.

Fjala është për këngëtaren e njohur Leonora Jakupi, e cila ndër vite ka realizuar projekte e hite të ndryshme.

Duke qenë se momentalisht është 41 vjeçare, biondja së fundmi ka ndarë disa imazhe nga fëmijëria.

Siç shihet, Leonora është bërë nostalgjike për të kaluarën dhe ka vendosur t’ua prezantoj fansave pamjen kur ishte në moshë të re.

“Nostalgji, a ju kujtohet shtrumfeta. Edhe ky stili i flokëve mos me të hy flokët në sy”, ka shkruar ajo në njërën prej imazheve teksa në tjetrën shfaqet kur ishte në klasë të parë.

“Klasa e parë, u rritën pak flokët”, vazhdoi Jakupi.

Sa i përket projekteve të reja muzikore, Leonora ka kohë që nuk ka prezantuar ndonjë këngë të re për admiruesit e muzikës së saj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...