Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Loredana është reperja më e dëgjuar sivjet në hip-hopin gjerman, sipas Spotify

Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, është artistja më e dëgjuar e zhanrit hip-hop këtë vit në Gjermani.

Në bazë të statistikave që ka nxjerr “Spotify” për territorin e Gjermanisë, rezulton se Loredana është rap-artistja më e dëgjuar në shtetin gjerman sivjet.

Ajo ka lënë prapa reperët e famshëm gjermanë: Capital Bra, Samra, Celine dhe Juju.

Ka qenë një nga miqtë e reperes me prejardhje nga Ferizaj që ka shpërndarë këtë statistikë në InstaStory, duke etiketuar më pas Loredanën.

Edhe Loredana e lumtur për këtë sukses, e rishpërndau këtë statistikë me ndjekësit e saj në Instagram.

Kujtojmë që sukseset e Loredanës këtë vit nuk munguan edhe në Zvicër, pasi ajo rrëmbeu për të dytin vit radhazi çmimin “Performuesja më e mirë zvicerane” në MTV Europe Music Awards.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...