Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Loredana lanson projektin e ri “Tut mir nicht leid”

Loredana ka sjellë këngën më të re në kanalin e Youtube.

Loredana Zefi reperja e njohur shqiptare, ashtu siç kishte paralajmëruar të gjithë, gjatë mesnatës publikoi këngën e saj të re të titulluar “Tut mir nicht leid”.

Këngën ajo e interpretoi në gjuhën gjermane ndërsa i ka bashkangjitur edhe klipin muzikor, në të cilin shihet më ndryshe nga herët tjera.

View this post on Instagram

OUT NOW!!!!!!!! @miksu @macloud @fati.tv

A post shared by Loredana (@loredana) on

Rep artistja ka vendosur të paraqitet me flokë ngjyrë portokalli dhe veshje të ndryshme të cilat duken mjaft të shtrenjta.

Prodhuar nga Miksu, Macloud dhe The Placements, kënga dhe klipi menjëherë u pritën tejet mirë nga publiku me shumë pëlqime dhe komente.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...