Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Loredana Zefi nesër publikon këngën e re, ndan pamje atraktive nga xhirimet e klipit

Rap-artistja e njohur nga Ferizaj, Loredana Zefi, ditën e nesërme (e enjte) pritet të sjell këngën e re.

Ajo tashmë ka finalizuar projektin e ri, ku siç ka treguar përmes rrjeteve sociale mban titullin “Tut mir nicht leid”.

Duke qenë se mezi po pritet kënga dhe klipi i saj, e njëjta së fundmi u ka sjell fansave disa pamje të reja nga xhirimet e videoklipit.

View this post on Instagram

Donnerstag 23:59! @miksu @macloud

A post shared by Loredana (@loredana) on

Lori këtë herë ka befasuar me ndryshimin në dukje, ndërsa prezantoi flokët ngjyrë portokalli.

Kjo ndërkohë u mirëprit nga fansat dhe miqtë, të cilët e komplimentuan mjaft shumë në postimin e ndarë me 2.7 milionë njerëzit.

“E enjte, 23:59”, ka shkruar ajo, duke treguar se ky projekt lansohet nesër në mesnatë.

Deri në publikimin e kësaj kënge, Loredana akoma po shijon suksesin e “Rockstar” që për pak ditë ka mbledhur miliona klikime në YouTube.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...