Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Loris dhe Leyla gati super duetit, ja cilët janë këngëtarët!

Një tjetër bashkëpunim shumë interesant pritet të publikohet shumë shpejt me një super videoklip. Është fjala për këngëtarët Loris Tahiri dhe Leyla Hadzaj, të cilët do të sjellin këngën me titull “Alo alo zemër”, me mix dhe inqizim nga Armend Mustafa e tekst Ejup Shabani, e ku pritet të jetë vërtetë një hit. Lorisi është nga Mitrovica por jeton në Gjermani në Moers e ka 3 vite që merret me muzikë, dhe falë talentit të tij tashmë do të na vijë me projektin e parë me videoklip. Ndërsa Leyla është nga Gjakova por jeton në Gjermani në Bielefeld e ka 8 vite që merret me muzikë. Deri sa të presim projektin e tyre muzikor ne ju sjellim këto foto ndërsa ata kanë publikuar edhe trillerin e klipit.

Posted by Loris Tahiri on Wednesday, November 4, 2020

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...