Agjencia Zhurnal.KS
Maqedoni

LSDM: VMRO shtrenjtoi rrymën elektrike për 100 për qind

Shkup, 10 shtator – Nëpërmjet një njoftimi të LSDM-së thuhet se “VMRO shtrenjtoi rrymën elektrike për 100 për qind”.

Ata thonë se pas shtrenjtimit të energjisë elektrike është financuar VMRO.

“Ish-drejtori i ELEM në dëshmi gjyqësore publikisht tha se si si ka dërguar porosi te ish-sekretari i përgjithshëm i OBRM-PDUKM-së, Kiril Bozhinovski”, thonë nga LSDM.

Nga LSDM shtojnë se të gjitha gënjeshtrat e VMRO janë zbuluar dhe për këtë shkak qytetarët i dënojnë në zgjedhje dhe nuk bashkëngjiten në protestat e Mickoskit.

“VMRO nuk din asgjë tjetër përveç mbrojtjes së krimit dhe të shpërndaj lajme të rreme”, thonë nga LSDM.

Postime të ngjashme

Editorial / Reflektimi i Albin Kurtit mund të vijë edhe tek ne

R Zh

Dimitrov: Shtyerja e bisedimeve me BE-në krijon probleme besueshmërie

admin

Fajon: Vetoja bullgare për Maqedoninë e Veriut është jopërgjegjëse

admin

Milloshoski: Nuk pranoj regjistrues në shtëpi nëse nuk është vaksinuar

admin

Limani: Sot unë, nesër Izet Mexhiti, Blerim Bexheti, Sadulla Duraku, Musa Xhaferi, mund të largohen nga BDI-ja

admin

Kaevski: Deputetët e VMRO-DPMNE-së, Aleanca dhe e Majta të qëndrojnë në anën e qytetarëve

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...