Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Luana Vjollca shpenzon 14 mijë euro në vetëm një fustan

Dihet në përgjithësi se prezantuesja dhe këngëtarja, Luana Vjollca, bën një jetë luksoze.

Bukuroshja bionde duket se ka të ardhura nga disa punë që bën, duke i shpenzuar ato në përditshmërinë e saj.

Luana vërehet se një pjesë të parave i shpenzon edhe në veshje, pasi në çdo paraqitje të saj shfaqet e mrekullueshme.

Në edicionin festiv të emisionit të saj, Luana është parë e veshur kuq e zi, teksa i njëjti fustan ka kushtuar shumë.

Shqipe Closet në një postim në Instagram ka treguar se fustani i saj ka kushtuar 14 mijë euro nga firma Alexander McQueen, kurse këpucët 575 euro.

Po e njëjta veshje i ka theksuar asaj linjat e bujshme trupore, për të cilat pëlqehet tej mase.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...