Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Luana Vjollca vjen atraktive dhe mahnit me dukjen në fotosesionin e ri

Këngëtarja dhe prezantuesja shqiptare, Luana Vjollca, është mjaft aktive dhe numëron ndjekës të shumtë në rrjetet sociale.

E ndjekur nga 1.9 milion fansa në Instagram, biondja ka arritur edhe këtë herë të rrëmbejë vëmendje të madhe me pozat që ka ndarë.

Ajo vjen atraktive e veshur në xhinse dhe me një triko blu, në të cilën ka vënë në pah belin e tonifikuar.

Në tri fotografitë, 29 vjeçarja vjen në poza të mrekullueshme dhe me një dukje tejet ekstravagante.

Komplimentet ndërkohë nuk munguan krahas këtyre imazheve, të cilat njëherësh mblodhën mijëra pëlqime.

View this post on Instagram

🦋🦋🦋

A post shared by LUANA VJOLLCA (@luanavjollca) on

Përveç emisionit “Shiko kush Luan”, Vjollca ka nisur përgatitjet për një projekt të ri muzikor pasi javën e kaluar ishte në studion e producentit Bini Nebihu.

Sido që të jetë, ajo nuk ka treguar më shumë detaje për atë që do të sjellë.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...