Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Luana Vjollcës i ndodh e papritura, ia shkatërrojnë Ferrarin gjatë xhirimeve

Luana Vjollca e gjen Ferrarin në gjendje të jashtëzakonshme.

Moderatorja dhe këngëtarja e njohur shqiptare, Luana Vjollca, është një nga vajzat më punëtore të ekranit, shkruan lajmi.net.

Ajo punon shumë si me emisionin e saj ashtu edhe për projekte të reja muzikore.

Së fundmi këngëtarja ka nisur xhirimet e klipit mirëpo i ndodhi e papritura. Ajo gjeti Ferrarin në gjendje të jashtëzakonshme.

“U qyqa kush e bëri këtë???!!!”, ka shkruar Luana Vjollca pranë postimit në Instagram, pa treguar se çfarë ka ndodhur saktësisht.

Këngëtarja është shumë e dashur për publikun shqiptar mirëpo si duket qenka dikush që nuk e pëlqen apo ndoshta kjo është një nga skenat e klipit? Kjo mbetet të shihet.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...