Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Machine Gun Kelly thotë se Megan Fox po e ndihmon të largohet nga lëndët narkotike

Rep-artisti i njohur, Machine Gun Kelly, tashmë ka filluar terapitë kundër lëndëve narkotike.

30-vjeçari po ndërmerr hapa që të ndalojë prej kësaj ‘rutine’, por që nuk pret të ndodhë brenda natës, shkruan Daily Mail.

“Tani, lëndët narkotike janë zgjedhje për lumturi e art, më shumë se sa që krijohet ves. Jam duke u munduar të largohem prej tyre”, është shprehur ai.

Tutje ai shtoi: “Jam duke marrë terapi. Është hera e parë që po e bëj, më duhet të bëjë dallimet mes Machine Gun Kelly dhe Colson Baker (emri i vërtetë i tij)”.

Kelly përpos këtyre veprimeve që po bon, përmendi se një ndihmë shumë e madhe është edhe e dashura e tij, Megan Fox.

Për shkak të saj, ai është në gjendje që të mos mendojë shumë për përdorimin e lëndëve.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...