Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Mads Mikkelsen mund ta zëvendësojë Johnny Deppin në filmin “Fantastic Beasts 3”

Mads Mikkelsen, i njohur për rolet e tij në filmat “Hannibal” e “Doctor Strange”, është në bisedime që të marrë rolin e Gellert Grindelëald në vazhdimin e tretë të filmit “Fantastic Beasts”.

Këtë rol është dashur ta luante Johnny Depp, mirëpo hamshori hollivudian është detyruar të heqë dorë nga ky projekt.

Depp ka luajtur në dy filmat e mëparshëm, mirëpo pasi e humbi procesin gjyqësor për shpifje ndaj The Sun lidhur me keqtrajtimin e ish-bashkëshortes Amber Heard, Warner Bros i ka kërkuar që të tërhiqet nga roli.

Për vazhdimin e tretë, ai e ka xhiruar vetëm një skenë, ndërsa tash, sipas Variety, flitet se Mikkelsen do të jetë magjistari i errët në filmin e bazuar në veprën e autores J. K. Rowling.

Premiera e filmit “Fantastic Beasts 3” është caktuar për verën e vitit 2022.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...