Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Majk sapo “zyrtarizoi” lidhjen me Miss-in shqiptar? Ky detaj flet shumë

Duket se Majk e ka gjetur dashurinë e jetës.

Jeta private e reperit Majk gjithmonë ka qenë e komentuar, shkruan lajmi.net.

Pas disa ‘dështimesh’ në lidhje duket se ai tashmë e ka gjetur dashurinë e jetës dhe vajza që ia ka rrëmbyer zemrën dyshohet të jetë Missi shqiptar, Blerta Veseli.

Ndërkohë së fundmi, një foto e reperit u publikua në profilin e Blertës në Instagram me mbishkrimin “Hacked”, por që u fshi shumë shpejtë.

Në fakt, kjo është parë si një konfirmim nga ana e dyshes e lidhjes së tyre, por gjithashtu dhe si ironi ndaj lajmeve që kanë qarkulluar në rrjet.

Se çfarë fshihet mes dyshes dhe çfarë po “zihet”, mbetet të bëhet e ditur së shpejti

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...