Agjencia Zhurnal.KS
Kronika

Makina del nga rruga, humb jetën vozitësi 25 vjeçar

Shkup, 5 dhjetor – Gjatë ditës së djeshme (04.12.2020) diku rreth orës 23:30 minuta në autostradën Kumanovë-Shkup në afërsi të fshatit Agino Sello, një makinë e tipit “Mercedes”, me targa të Shkupit e drejtuar nga S.T. nga fshati Agino Sello, për shkaqe të panjohura ka dalë nga rruga.

Pas aksidenti vozitësi dhe bashkudhëtarët e tij janë dërguar në Qendrën Klinike “Nënë Tereza” në Shkup, ku tek vozitësi S.T. mjekët kanë konstatuar vdekjen, ndërsa tek personat e tjerë lëndime të rënda trupore. Në vendngjarje është kryer hetim nga Prokurori publik dhe ekipi hetimor i Ministrisë së Brendshme.

Postime të ngjashme

Arrestohet vozitësi në Mitrovicë i cili rrezikoi jetën e dy qytetarëve

S.B.

U kap duke transportuar 6 emigrantë të paligjshëm, arrestohet në flagrancë 51-vjeçari në Shkodër. Kapet dhe një tjetër i shpallur në kërkim

S.B.

Paraburgim për shtetasit shqiptarë që kishin kryer vjedhje në Gostivar

S.B.

Arrestohen tre persona, konfiskohet heroin

S.B.

Dhuna në familje – pesë gra raportuan në Polici se u rrahën nga bashkëshortët e tyre

S.B.

5 muaj hetime/ Arrestohen shpërndarësit e kokainës

S.B.

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...