Agjencia Zhurnal.KS
Sport

Maradona do operohet në kokë

E gjithë bota është në ankth për Diego Armando Maradona.

Ai u shtrua në një spital gjatë ditës, por më pas u transferua në urgjencë në Buenos Aires, ku do ti nënshtrohet një operacioni në tru  për heqjen e një hematome subdurale që doli gjatë kontrolleve mjekësore. 

«Diego është i kthjellët dhe shumë i qetë. Ky është një operacion rutinë dhe ai pranon të operohet. Do ta kryej vetë operacionin”, tha mjeku i tij personal. 

Postime të ngjashme

Policia i merr në pyetje zyrtarët e Kombëtares për rastin Muric-Zhegrova

M O

Nedved, kategorik

M O

Zyrtare: Sami Sermaxhaj emërohet trajner i Drenicës

M O

Coutinho-Odegaard, projektohet shkëmbimi

M O

Sonte miqësorja Kosovë – Lituani

M O

Vetëm pesë lojtarë nuk janë në shitje te Juventusi

M O

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...