Agjencia Zhurnal.KS
Showbiz

Marina Vjollca çmend italianët, tërheq vëmendjen e tyre me…

Disa kohë më parë moderatorja e njohur Marina Vjollca ka qenë në Itali për të takuar stilisten e njohur Elisabetta Franchi, ku u bë zyrtarisht edhe ambasadore e firmës së saj.

Së fundmi stilistja ka publikuar në Instagram një foto të Marinës e veshur me krijimet e saj nga ku mori pëlqime dhe komplimenta të shumta nga italianët. Ata e kanë pëlqyer shumë Marinën dhe nuk kanë ngurruar të thonë fjalët më të bukura për të.

Disa nga komplimentat e italianëve në foto janë: “Shumë elegante”, “Shumë e bukur”, “E mrekullueshme”, “Wow! Komplimente për vajzën”, “Kur stili takohet me bukurinë dhe feminilitetin, ky është rezultati” etj.

Postime të ngjashme

Motra e Dua Lipës, Rina bëhet imazh i fushatës së re reklamuese të pijes “Coca-Cola”

S.B.

Princi Harry me punë të re në organizatën bamirëse “BetterUp”

S.B.

Ka vdekur aktori George Segal

S.B.

Bebe Rexha dhe marka e atleteve “Puma” bashkëpunojnë në koleksionin “Power”

S.B.

Kim Kardashian ndërton një qytezë në miniaturë në rezidencën e saj luksoze në Kaliforni

S.B.

Dua Lipa së shpejti do të sjellë një këngë të re, shpreson të mbajë turne në shtator

admin

This website uses cookies to improve your experience. We'll assume you're ok with this, but you can opt-out if you wish. Akcepto Më tepër...